Разом з подружжям Валерія і Наталі Лапікурів ти вирушиш крізь час у дитинство п’ятьох неординарних та дуже цікавих особистостей.
Григорій Сковорода – мандрівник, філософ і вчитель, що й понині залишається для біографів та вчених-філософів таємницею, до кінця не розгаданою; Жан Анрі Фабр – французький вчений-ентомолог, який відкрив людству дивовижний світ комах; Петро Котляревський– видатний полководець, який уже в свої тринадцять років командував підрозділом гірських єгерів, а наприкінці життя мав безліч нагород і був кавалером трьох Георгіївських хрестів; Іван Кожедуб – тричі Герой Радянського Союзу, який вважається одним з найкращих асів-винищувачів в історії світової авіації;Михайло Остроградський – видатний український математик, роботи якого з алгебри, теорії ймовірності, варіаційного числення та теорії чисел знає весь світ.
Книга для розумників та знаттєлюбних першовідкривачів.
Кількість сторінок: 120
Стисло про авторів
Лапікура Валерій
Народився 09.09.1943 в селі Кутузовка Омської області РФ. Освіта вища – Київський державний Університет, російська філологія. З 1965-го року – журналіст, редактор, кореспондент, коментатор Держтелерадіо УРСР. Сценарії та ведення програм для молоді та юнацтва. Відзначений премією Союзу журналістів УРСР «Золоте перо» та Республіканською премією імені Я. Галана (1989 р.). З 1992-го – політичний оглядач – ведучий програм Національної телекомпанії України. Сценарії та ведення (у співавторстві з Наталею Лапікурою) першого на українському телебаченні політичного шоу «Акценти», сценарії та режисура документальних телесеріалів «Югославія. Мертвий сезон», «Кримські вітри» (1994–1995 рр.) та «Політика. Час місцевий» (1998 р.). Заслужений журналіст України – з 1996 року. З 2003-го року – на творчій роботі.
Кулик (в літературі – Лапікура) Наталя
Народилася 17.03.1951 в м. Києві. Освіта – вища технічна: Київський інститут інженерів цивільної авіації та вища економічна: Національна Академія управління. З 1976 р. почала писати гуморески, котрі друкувалися в газеті «Сільські вісті» та журналі «Перець». Згодом ці гуморески об’єдналися в збірник «Як розібрати літак», що вийшов у видавництві «Молодь». З 1998 р. – редактор дитячої редакції Держтелерадіо УРСР. Працювала над телепередачами «На добраніч, діти!» та «Мультфільм на замовлення». З 1992-го року разом із чоловіком Лапікурою Валерієм Павловичем – коментатор редакції політичних програм: політичного шоу «Акценти», документальних телесеріалів «Югославія. Мертвий сезон», «Кримські вітри» (1994–1995 рр.) та «Політика. Час місцевий» (1998р.). З 2003-го року – на творчій роботі.
Основні твори: Детективний серіал «Інспектор і кава» (2004–2006 рр.); Фентезі «Хазарська балада» (2001 р.); Народний детектив «Ще не вмерла…» (2004 р.); Журнальний варіант дитячого фентезі «Чарівна брама».
|