Шлях до мрії завжди непростий, але якщо мрія того варта – цей шлях неодмінно слід здолати, щоби зробити щасливим не лише себе, але й багатьох людей, які живуть із тобою поруч.
Письменниця Анастасія Крачковська переконана в цьому, а тому запрошує тебе у подорож в часі, протягом якої ти зможеш познайомитися з дитинством п’ятьох непересічних особистостей, які шлях до власної мрії здолали з неабияким успіхом: Теодора Рузвельта – одного з найуспішніших президентів США; Марґарет Тетчер – першої видатної жінки-політика в сучасній історії; Евариста Ґалуа – генія математики; Енді Воргола – засновника нового напряму в мистецтві – поп-арту; та Михайла Дзиндри – знаменитого українського скульптора-модерніста.
Книжка для допитливих мрійників.
Кількість сторінок: 88
Стисло про автора, Анастасію Крачковську
Крачковська Анастасія Василівна народилася у Львові 4 березня 1989 року під творчим знаком Риб. В 2006 році закінчила Класичну гімназію при Львівському національному університеті імені Івана Франка, звідки і почалася любов до мови, спочатку української і латини, а потім до англійської та німецької. Рік навчалася в Сполучених Штатах Америки. Любить подорожувати. Мріяла бути медиком. Навчається в Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті іноземних мов, кафедрі перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура на четвертому курсі. В майбутньому бачить себе перекладачем і робить кроки в цьому напрямку. Перекладала новели американської жіночої прози, невідомої українському читачеві для антології, яку планують видати. Дебютувала як письменниця у видавництві «Грані-Т» з дитячою книжкою.
«Чим для мене є дитяча література? Дитяча література – це різнобарвні обкладинки, книги про загадкових чаклунів, неймовірні пригоди, книжка, яка на мить втягує тебе в зовсім іншу реальність. Кімната перетворюється на якусь лабораторію, тебе оточують герої, які вискакують зі сторінок, і хочеться залишатися в цьому світі довше,переживати пригоди і творити, творити, творити. Якби книжки для дорослих так само їх захоплювали як дитячі книжки дітей! Діти ще вірять, що книжка-це двері у таємничий світ, який відкриває безліч можливостей. Діти мляво не перегортають сторінки, передбачаючи розгортання сюжету,а кожного разу, навіть коли історія їм вже добре знайома, з превеликим захопленням і задоволенням знову і знову занурюються в читання чи переповідання. Для дітей книжка-це не паралельний світ, це реальність. Через книжку вони багато в чому вчаться пізнавати світ і все, що в ньому. Це великий дар, який робить дитячу літературу дуже особливою».
|